Blog

W dniu dzisiejszym od godziny 11:30 do 15:00 nastąpiła awaria zasilania u dostawcy energii elektrycznej w jednym z naszych węzłów w Rudzie Śląskiej. Z tego powodu nie działały nasze usługi na części naszej sieci. Usterka była niezależna od nas, nie było to także planowe działanie. Przepraszamy za utrudnienia.

Z przyjemnością informujemy że realizujemy inwestycję związanej z wybudowaniem sieci dostępowej opartej o technologię FTTH na nowym osiedlu domów wielorodzinnych w Chorzowie przy ulicy Czempiela – w zasięgu naszej sieci światłowodowej będzie ponad 130 nowych gospodarstw domowych. Wszyscy potencjalni klienci zostaną podłączeni do naszej sieci z prędkością 1Gbita. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Z przyjemnością informujemy że realizujemy inwestycję związanej z wybudowaniem sieci dostępowej opartej o technologię FTTH na nowym osiedlu domów wielorodzinnych w Chorzowie przy ulicy 17 Sierpnia – w zasięgu naszej sieci światłowodowej będzie ponad 200 nowych gospodarstw domowych. Wszyscy potencjalni klienci zostaną podłączeni do naszej sieci z prędkością 1Gbita. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

W dniu 02.05.2018 biuro Biuro Obsługi Klienta będzie nie czynne. Zgłoszenia będą obsługiwane tylko telefonicznie. Przepraszamy za utrudnienia.

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów oraz w trosce o najwyższy poziom usług jakie świadczy nasza firma, uruchomiliśmy całodobową obsługę klienta 7 dni w tygodniu. Mamy nadzieję że dzięki naszym staraniom nasi klienci będą jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług, ponieważ staramy się dla nich…

MediaNet24.pl