Blog

Nowy Rok to nowe plany, nowe wyzwania i obietnice. Także te spełnione. W Telewizji JAMBOX już w styczniu zaobserwujemy pierwsze zmiany.

Pakiety podstawowe zostają powiększone o nowe kanały. Abonentów pakietu Mini HD ucieszy pewnie fakt, że dodany zostaje do niego kanał Nickelodeon SD. Kanały Nick Jr. oraz Disney Junior dołączają z kolei do pakietu Wielotematycznego HD.

Pakiet Więcej Bajek będzie się tym samym po zmianach składał z pięciu kanałów: Boomerang, CBeebies, duck.tv, 2X2 TV HD, Polsat Jim Jam.

 

2018-01-wiecej-bajek

 

Kanały Comedy Central i Comedy Central Family dostępne dotychczas w wersjach SD w pakiecie Wielotematycznym zostaną zamienione na wersje HD.

2018-01-wielotematyczny

 

O kolejnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Miłego oglądania i samych pozytywnych zmian w Nowym Roku!

jpanel-slider

 

Aplikacja otwiera zupełnie nowe możliwości korzystania z telewizji JAMBOX. 

Jakie korzyści daje JAMBOX Panel

  • Zarządzanie twoją telewizją JAMBOX z komputera i smartfona!
  • Zlecanie nagrań poza domem
  • Układanie listy 100
  • Pełny dostęp do informacji o audycjach z przewodnika
  • Zamawianie pakietów dodatkowych
  • Ochrona rodzicielska
  • Wygodna zmiana haseł i pinów
  • Logowanie e-mailem
  • …i inne udogodnienia

Dodatkowo w okresie adwentowym na głównej stronie JAMBOX Panelu można otwierać okienka z naszej akcji #kalendarzJAMBOX i podglądać odkodowane kanały.
Wejdź do JAMBOX Panel
Aplikacja w wersji BETA.

 

Poradniki:

W celu zapewnienie kompleksowej obsługi naszych Abonentów nawiązaliśmy współpracę z renomowanym dostawcą oprogramowania antywirusowego – firmą G DATA Software, dzięki temu możemy naszym Abonentom zaproponować zabezpieczenie swoich komputerów i urządzeń mobilnych podłączonych do sieci zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Wprowadziliśmy usługi dodatkowe w postaci abonamentów na produkty firmy GDATA Software w skład których wchodzą następujące produkty:

Z przyjemnością informujemy że nasza firma rozpoczęła integrację i wdrożenie usług mobilnej telefonii oraz internetu mobilnego LTE w oparciu o MVNO pracującego w sieć Polkomtel. Integracja wraz z testami będzie przeprowadzana w okresie wakacyjnym. Planowane rozpoczęcie sprzedaży usług mobilnych dla klientów końcowych jest przewidziane na koniec 3 kwartału 2017. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w tym zakresie. Z pewnością zostanie przedstawiona oferta konkurencyjna w porównaniu z innymi operatorami. Czytaj więcej

 

Z przyjemnością informujemy że realizujemy inwestycję związanej z wybudowaniem sieci dostępowej opartej o technologię FTTH na nowym osiedlu domów wielorodzinnych w Katowicach przy ulicy Bałtyckiej – w zasięgu naszej sieci światłowodowej będzie 200 nowych gospodarstw domowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

bal2 bal1