O nas

              Marka MediaNet24.pl jest marką firmy HardCom Sp. z o.o. która od 2001 świadczy usługi telekomunikacyjne. W związku z poszerzeniem zakresu swojej działalności nasza firma stworzyła markę MediaNet24.pl pod którą świadczy usługi telekomunikacyjne oraz multimedialne. Dzięki temu udało nam się rozgraniczyć różne profile naszej działalności a tym samym stworzyć dział zajmujący się usługami świadczonymi w ramach marki MediaNet24.pl i poświęcić więcej uwagi na potrzeby naszych klientów. Informacje na temat firmy HardCom są umieszczone na stronie www.hardcom.pl .

              Nasza firma w ramach marki MediaNet24.pl świadczy usługi Triple Play to znaczy że w ofercie mamy usługi dostępowe do Internetu, usługi telewizji cyfrowej JAMBOX oraz usługi telefonii stacjonarnej oraz mobilnej. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług którą uzyskujemy dzięki światłowodowemu szkieletowi naszej sieci opartemu o FTTB a coraz częściej zakańczamy światłowód bezpośrednio u klienta w mieszkaniu FTTH. Wysoką jakość świadczonych usług zawdzięczamy także temu że każdy punkt dystrybucyjne są stale monitorowane. W trosce o zaspokojenie potrzeb naszych klientów prowadzimy obsługę zgłoszeń 24h/7 dzięki temu dbamy o każdego klienta i w każdej chwili.

Warto zaznaczyć że nasza firma jest współpracuje z Śląską Grupą Telekomunikacyjną w skrócie SGT S.A. która która jest dostawcą usług telewizji cyfrowej 3 generacji JAMBOX, a także naszymi dostawcami transmisji danych są Stowarzyszenie „e-Południe” oraz Śląskie Sieci Światłowodowe 3S S.A.. Należymy także do Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej KIKE oraz do STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO e-Południe a także do Klastra Technologicznego e-Południe dzięki ścisłej współpracy z powyższymi organizacjami jesteśmy liderem w zakresie naszej działalności na obszarze w którym działamy.

Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient mógł znaleźć w ramach naszych usług coś dla siebie, a także bu był w pełni zadowolony z usług jakie świadczymy.